הסדנא 6 חולון  |  פתוחים עד 22:30 בלילה  |  074-76-91-492

בס"ד

המרכז הארצי לייבוא,
חידוש ושיפוץ מנועים 

 
טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח
 
 
מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש.
 
 
מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא.
 
 
החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק.
 
 
לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב,
 
 
עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב
 

המרכז הארצי לייבוא, חידוש ושיפוץ מנועים 

הסדנא 6 חולון | 074-76-91-492
פתוחים עד 22:30 בלילה

בעל תקן משרד התחבורה ואחריות מלאה לכל עבודה

בס"ד

אתר מקורי (תמיר)

צוות החברה מתמחה ב:

play4, play, media control, audio
עולם המנועים – אודותינו

כתובת: הסדנא 6 חולון | טלפון: 074-76-91-492

play4, play, media control, audio

חברת עולם המנועים מתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש על מנועים, מערכות גיר, מערכות מיזוג אוויר וכל הדרוש ונכלל בתחזוקה נאותה של רכבכם. אנו מקפידים ורואים חשיבות עליונה בהענקת מכלול השירותים הנדרשים לבעלי רכב וזאת במקצועיות, אמינות ואדיבות. עולם המנועים היא הבית לטיפול ותיקון תקלות ובעיות שונות במערכות הרכב השונות, אנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאם לתקנות, לנהלים ולהוראות של משרד התחבורה וגורמי הפיקוח.

ניסיון וידע מקצועיים בשילוב של שיטות עבודה מתקדמות
צוות העובדים המיומן והמנוסה שלנו כולל טכנאים מומחים המספקים מענה מקצועי, יעיל ואיכותי לפתרון מגוון תקלות וצרכים הנובעים מתחזוקת הרכב. אנו שמים דגש רב על מחויבות מלאה ללקוח ומעניקים אחריות מלאה לכל עבודה. עולם המנועים הוא יותר מעוד מוסך, מדובר על בית ומשפחה על בסיס יחס אישי וביצוע העבודה במיומנות ובמקצועיות רבה לשביעות רצון לקוחותינו. בעזרת הידע והניסיון שצברנו עם השנים, אנו מספקים מענה לכל תקלה ובעיה ברכב וזאת בעזרת כלים, ציוד ומכשור מתקדמים ומשוכללים. אנו מקפידים להתעדכן בעל החידושים והשיפורים בענף הרכב והתוצאה הינה שירות ומענה איכותי ללקוח.


עובדים עם כל מותגי הרכב:

 
 

מגוון שירותי רכב במקצועיות ובאדיבות – בואו לבקר!

עולם המנועים מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וציי רכב הכולל:
רדיאטורים חדשים, פחחות וצבע, תיקון וטיפול במערכות מיזוג אוויר, ראשי מנוע, חלקי מנוע פנימיים, רכיבי חשמל, מנועים מיובאים, מחשבי רכב ועוד.


אם אתם מחפשים בית חם לרכב שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.
עולם המנועים משלבת שירות מקצועי עם יחס אישי ואדיב בדגש על אמינות ושקיפות מול הלקוח. אנו רואים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו ופועלים איתו בשיתוף פעולה מלא לשם הבנת צרכיו והתאמת תכנית עבודה מסודרת ויעילה וכל זאת במחירים משתלמים והוגנים. 

בכל שאלה, בקשה ופנייה,
צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באדיבות וחיוך, כי עולם המנועים הוא הבית לרכב שלכם.
 

טלפון: 074-76-91-492

הזמנת מנוע מיבוא

לקבלת מחיר מיוחד לגולשי האתר מלאו פרטיכם וניצור קשר:

שירות ללקוחות פרטיים,

כתובתנו: הסדנא 6 חולון

מוסדיים וציי רכב