הסדנא 6 חולון  |  פתוחים עד 22:30 בלילה  |  074-76-91-492

בס"ד

פחחות וצבע

לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב, ביצוע תיקונים ועבודת פחחות וצבע וזאת במטרה להשיב לרכב מראה אסתטי ויפה לעין. 

תחזוקה שוטפת ותיקון פגמים למראה מרשים ואסתטי

שירותי פחחות וצבע הינם הנפוצים ביותר בתחום הרכב. חידוש הצבע החיצוני של הרכב הינו נדרש מפעם לפעם וזאת בשל היווצרות פגמים שונים הנובעים מחשיפה לתנאי מזג האוויר השונים, שחיקה או נזקים חיצוניים דוגמת שריטות. עבודת פחחות וצבע נדרשת במקרים בהם הרכב עבר תאונת דרכים שכתוצאה ממנה נגרמו נזקים לפח ולשכבת הצבע של הרכב. צביעה מחודשת וביצוע תיקונים מתבצעים בעזרת כלים ושיטות מתקדמים וציוד ומשוכלל המאפשר להגיע לתוצאות מושלמות ולמראה רכב חדש לחלוטין. 

מה כוללים שירותי פחחות וצבע?

פחחות וצבע הינו תחום הכולל כמה פעולות ושירותים המתבצעים בתיאום על חברת הביטוח וזאת כאשר מדובר ברכב לאחר תאונה. עבודת הפחחות והצבע מתבצעת תוך שימוש בחומרים איכותיים ועמידים במיוחד וכוללת:
  • תיקון הצבע וחידושו.
  • צביעת כוללת של הרכב.
  • יישור פח ותיקון פגמים.
  • תיקון קמטים וקפלים הנובעים מתנאי מזג האוויר השונים.
  • תיקונים ברכב לאחר תאונת דרכים וזאת בתיאום על חברת הביטוח.
  • צביעה חיצונית של הרכב והשבה של מראה חדש וזוהר.
  • ביצוע המלאכה בידי צוות עובדים מיומן, מנוסה ומקצועי.

אבחון ומענה מקצועי מידי מומחים

טרם אנו מתחילים בעבודת פחחות וצבע, צוות הטכנאים של עולם הרכב מבצע רישום במערכת הממוחשבת ועורך אבחון יסודי ומדויק במטרה לזהות את הפעולות הנדרשות לביצוע. אנו פועלים בתיאום מלא עם הלקוח ובהתאם לדרישותיו ובונים תכנית עבודה העניקה מענה מלא וכולל לכל הצרכים המקצועיים, הטכניים והאסתטיים. חברת עולם המנועים מקפידה על אמינות, יחס אישי ואדיב וסטנדרטי עבודה איכותיים ללא פשרות וכל זאת במחירים הוגנים.
 
 
טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח
 
 
מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש.
 
 
מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא.
 
 
החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק.
 
 
לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב,
 
 
עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב
 

נושאים נוספים

 

מגוון שירותי רכב במקצועיות ובאדיבות – בואו לבקר!

עולם המנועים מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וציי רכב הכולל:
רדיאטורים חדשים, פחחות וצבע, תיקון וטיפול במערכות מיזוג אוויר, ראשי מנוע, חלקי מנוע פנימיים, רכיבי חשמל, מנועים מיובאים, מחשבי רכב ועוד.


אם אתם מחפשים בית חם לרכב שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.
עולם המנועים משלבת שירות מקצועי עם יחס אישי ואדיב בדגש על אמינות ושקיפות מול הלקוח. אנו רואים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו ופועלים איתו בשיתוף פעולה מלא לשם הבנת צרכיו והתאמת תכנית עבודה מסודרת ויעילה וכל זאת במחירים משתלמים והוגנים. 

בכל שאלה, בקשה ופנייה,
צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באדיבות וחיוך, כי עולם המנועים הוא הבית לרכב שלכם.
 

טלפון: 074-76-91-492

הזמנת מנוע מיבוא

לקבלת מחיר מיוחד לגולשי האתר מלאו פרטיכם וניצור קשר:

שירות ללקוחות פרטיים,

כתובתנו: הסדנא 6 חולון

מוסדיים וציי רכב