הסדנא 6 חולון  |  פתוחים עד 22:30 בלילה  |  074-76-91-492

בס"ד

מנוע מיבוא

החלפת מנוע הינה מהלך חיוני כאשר אנו מעוניינים לשדרג את רכבנו מבלי לרכוש רכב חדש. ביקורים תכופים במוסך אינם חוויה מהנה ובמידה והרכב זולל שמן או שאתם נתקלים בבעיות ותקלות בתכיפות גבוהה, הרי שמומלץ לשקול החלפת מנוע. המוסכים בישראל מאפשרים החלפת מנוע מיבוא בהתאמה לדגם הדרוש לכם. מנועים מיבוא הינם נפוצים ומגיעים מארה"ב ומאירופה ולרוב מדובר במנועים איכותיים אשר עברו שיפוץ. מוסך מורשה הינו בעל הידע להעריך את גיל המנוע ומצבו וכן לספק אחריות מהיבואן.

התאמה לסוג הרכב ולדגם המנוע המקורי

החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק. כאשר מדובר בהחלפת מנוע מיבוא באותו הדגם והנפח של המנוע המקורי, הרי שאין צורך לבצע את השינוי במשרד הרישוי וניתן לידכן את הרישום במכוני הרישוי. 

חיסכון בעלויות ללא התפשרות על איכות

מנוע מיבוא עשוי להיות זול יותר ממנוע מפירוק או כזה שעבר שיפוץ מקומי וזאת משום שהמנועים המיובאים מחו"ל עוברים את תהליך השיפוץ במסות גדולות שחוסכות עלויות. החלפת מנוע מיבוא כוללת עלות עבודה ועלות חלפים והמחירים משתנים בהתאם לסוג המנוע והרכב. כאשר מדובר על מנוע לרכב קטן ופרטי, הרי שהעלות הכוללת של העבודה יכולה להתחיל ב -4000 ₪ בעוד לטנדרים ורכבי שטח העבודה יכולה להגיע ל – 12 אלף שקלים.

מגוון שירותי רכב מקצועיים

עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב לכל לקוח ומספקים מענה כולל, איכותי ומקצועי לכלל הצרכים הנדרשים לתחזוקת רכב יעילה ונכונה. לכל שאלה, בקשה ופנייה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה.
 
 
 
טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח
 
 
מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש.
 
 
מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא.
 
 
החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק.
 
 
לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב,
 
 
עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב
 

נושאים נוספים

 

מגוון שירותי רכב במקצועיות ובאדיבות – בואו לבקר!

עולם המנועים מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וציי רכב הכולל:
רדיאטורים חדשים, פחחות וצבע, תיקון וטיפול במערכות מיזוג אוויר, ראשי מנוע, חלקי מנוע פנימיים, רכיבי חשמל, מנועים מיובאים, מחשבי רכב ועוד.


אם אתם מחפשים בית חם לרכב שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.
עולם המנועים משלבת שירות מקצועי עם יחס אישי ואדיב בדגש על אמינות ושקיפות מול הלקוח. אנו רואים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו ופועלים איתו בשיתוף פעולה מלא לשם הבנת צרכיו והתאמת תכנית עבודה מסודרת ויעילה וכל זאת במחירים משתלמים והוגנים. 

בכל שאלה, בקשה ופנייה,
צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באדיבות וחיוך, כי עולם המנועים הוא הבית לרכב שלכם.
 

טלפון: 074-76-91-492

הזמנת מנוע מיבוא

לקבלת מחיר מיוחד לגולשי האתר מלאו פרטיכם וניצור קשר:

שירות ללקוחות פרטיים,

כתובתנו: הסדנא 6 חולון

מוסדיים וציי רכב