הסדנא 6 חולון  |  פתוחים עד 22:30 בלילה  |  074-76-91-492

בס"ד

מיזוג לרכב

מערכת מיזוג לרכב הינה בעלת חשיבות רבה הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת נוחות הנהיגה. נסיעה ללא מזגן בימי הקיץ הלוהטים עלולה להוביל לעייפות ותשישות ולהביא לסיכונים מיותרים. מיזוג לרכב הינו תחום מרכזי שיש להסב לו תשומת לב בהכנת הרכב לקיץ ולחורף. טיפול, תיקון והתקנת מערכת מיזוג לרכב חייבת להתבצע בידי טכנאי מוסמך ובעל המיומנות, הניסיון והמומחיות בתחום. אם בעבר, מזגן היה נחשב לנחלתו של אוכלוסייה מצומצמת ונחשב לתוספת יוקרתית לרכב, הרי שכיום פשוט לא ניתן לנסוע לאורך זמן ללא מיזוג. 

חשיבות תחזוקה שוטפת וטיפול בתקלות להנאה ממערכת מיזוג מושלמת לרכב

מיזוג לרכב פועל על בסיס גז ומדי תקופה יש למלא את הגז וזאת כאשר אנו חשים כי המיזוג איבד מעוצמתו או שפסק לפעול לחלוטין. מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא. תקלות במערכת המיזוג יכולות לנבוע ממגוון סיבות בראשן סתימת מערכת האוורור והזרמת האוויר. בכל הזדמנות שרכבכם נמצא במוסך, הרי שכדאי לבדוק את תקינות מערכת המיזוג לרכב וכך גם בעת ביצוע הטיפולים התקופתיים. תחזוקה נאותה תבטיח לכם הנאה מאוויר ממוזג ותמנע היווצרות תקלות העלולות להוביל לאי נעימות ועוגמת נפש. בעיות במזגן הרכב עשויות להיווצר בשל תקלה במדחס ולכן אל לנו להסתפק במילוי גז, אלא יש לוודא כי מערכת המיזוג שלנו תקינה על כל מרכיביה. 

שירות וייעוץ מקצועיים מידי מומחים בתחום המנועים ומערכות הרכב השונות

חברת עולם המנועים מתמחה במתן שירותים בתחום המנועים, מערכות מיזוג לרכב, גירים ועוד וכל זאת בעזרת צוות טכנאים ועובדים מיומן ומנוסה. אנו מקפידים לספק שירות איכותי, אדיב ומקצועי ללקוחותינו ולהעניק להם תמורה מלאה לכספם ולזמנם. בעזרת ידע וניסיון מקצועיים, כלים ומכשור מתקדמים ושיטות וטכניקות עדכניות בענף הרכב, אנו מבטיחים לכם מענה איכותי לכל צורך ופתרון בעיות ותקלות על הצד הטוב ביותר.
 
טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח
 
 
מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש.
 
 
מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא.
 
 
החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק.
 
 
לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב,
 
 
עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב
 

נושאים נוספים

 

מגוון שירותי רכב במקצועיות ובאדיבות – בואו לבקר!

עולם המנועים מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וציי רכב הכולל:
רדיאטורים חדשים, פחחות וצבע, תיקון וטיפול במערכות מיזוג אוויר, ראשי מנוע, חלקי מנוע פנימיים, רכיבי חשמל, מנועים מיובאים, מחשבי רכב ועוד.


אם אתם מחפשים בית חם לרכב שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.
עולם המנועים משלבת שירות מקצועי עם יחס אישי ואדיב בדגש על אמינות ושקיפות מול הלקוח. אנו רואים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו ופועלים איתו בשיתוף פעולה מלא לשם הבנת צרכיו והתאמת תכנית עבודה מסודרת ויעילה וכל זאת במחירים משתלמים והוגנים. 

בכל שאלה, בקשה ופנייה,
צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באדיבות וחיוך, כי עולם המנועים הוא הבית לרכב שלכם.
 

טלפון: 074-76-91-492

הזמנת מנוע מיבוא

לקבלת מחיר מיוחד לגולשי האתר מלאו פרטיכם וניצור קשר:

שירות ללקוחות פרטיים,

כתובתנו: הסדנא 6 חולון

מוסדיים וציי רכב