הסדנא 6 חולון  |  פתוחים עד 22:30 בלילה  |  074-76-91-492

בס"ד

מדחסים למיזוג אוויר

השעות הרבות שאנו מבלים בפקקים הינן מתישות ועל אחת וכמה המצב חמור כאשר המזגן שלנו אינו תקין. החום בימי הקיץ בישראל מחייב התקנת מערכת מיזוג אוויר איכותית שתאפשר לנו נסיעה נעימה, ממוזגת ומהנה. אחת הבעיות השכיחות של מיזוג אוויר ברכב הינה מחסור בגז. המזגן ברכב פועל על בסיס גז דחוס וזאת בדומה למזגן הביתי שלנו. מחסור בגז עלולה להביא למזגן שאינו מקרר באופן מיטבי ולכן חשוב להיות ערניים למצב של מיזוג חלקי שעשוי לאותת לנו על התחלה של בעיה או תקלה.

חשיבות המדחס ואופן הטיפול בו

בכל מערכת מיזוג אוויר ישנו מדחס שהינו חיוני לפעולה תקינה של המערכת. המדחס צורך חשמל המגיע מהרכב ותקלה בו תוביל לפעולה לא תקינה ויעילה של המזגן. מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש. תיקון המדחס כוללת גם שטיפה פנימית יסודית של מערכת המיזוג וזאת בעזרת חומר ייעודי.

תחזוקה נאותה למניעת תקלות

מדחסים למיזוג אוויר עלולים להתקלקל ולשבוק חיים גם כתוצאה מחוסר פעילות לאורך זמן ממושך. מדחס שאינו פעיל, עלול להתייבש מה שיוביל עד מהרה להשבתתו. לשם שמירה על תקינות המדחס, יש להפעילו פעם בחודש לכל הפחות וזאת ללא קשר לתנאי מזג האוויר. 

מומחיות וניסיון בטיפול במערכות הרכב השונות - אנו כאן לשירותכם!

חברת עולם המנועים מתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בתחום המנועים, הגירים ומערכות מיזוג אוויר לרכב. צוות החברה כולל טכנאים מוסמכים, מיומנים ומנוסים בעלי הכשרות וידע מקצועי רלוונטי לפתרון מגוון בעיות ותקלות במערכות הרכב השונות. אנו בעולם המנועים מקפידים לתת דגש רב על יחס אישי ואדיב, אמינות ואיכות שירות ללא פשרות. החברה מספקת מענה כולל ומלא למגוון הצרכים הנוגעים לתחזוקה נכונה של הרכב ולתיקון תקלות ביעילות, במקצועיות ובמחירים הוגנים.
 
טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח
 
 
מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש.
 
 
מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא.
 
 
החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק.
 
 
לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב,
 
 
עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב
 

נושאים נוספים

 

מגוון שירותי רכב במקצועיות ובאדיבות – בואו לבקר!

עולם המנועים מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וציי רכב הכולל:
רדיאטורים חדשים, פחחות וצבע, תיקון וטיפול במערכות מיזוג אוויר, ראשי מנוע, חלקי מנוע פנימיים, רכיבי חשמל, מנועים מיובאים, מחשבי רכב ועוד.


אם אתם מחפשים בית חם לרכב שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.
עולם המנועים משלבת שירות מקצועי עם יחס אישי ואדיב בדגש על אמינות ושקיפות מול הלקוח. אנו רואים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו ופועלים איתו בשיתוף פעולה מלא לשם הבנת צרכיו והתאמת תכנית עבודה מסודרת ויעילה וכל זאת במחירים משתלמים והוגנים. 

בכל שאלה, בקשה ופנייה,
צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באדיבות וחיוך, כי עולם המנועים הוא הבית לרכב שלכם.
 

טלפון: 074-76-91-492

הזמנת מנוע מיבוא

לקבלת מחיר מיוחד לגולשי האתר מלאו פרטיכם וניצור קשר:

שירות ללקוחות פרטיים,

כתובתנו: הסדנא 6 חולון

מוסדיים וציי רכב