הסדנא 6 חולון  |  פתוחים עד 22:30 בלילה  |  074-76-91-492

בס"ד

אינג'קטורים

אינג'קטורים הם מזרקים האחראים על הזרמת הדלק למנוע. בכל פעם באנו לוחצים על דוושת הגז, הרי שמוחדרים אוויר ודלק למערכת ועם הזמן, המזרקים עלולים להיסתם בשל הצטברות פיח ולכלכוך. התוצאה לסתימות בזרימת הדלק הינן של אובדן כוח ובעיות נוספות העלולות להיגרם למנוע. ניקוי האינג'קטורים הינו חיוני ובעל חשיבות רבה וזאת על מנת לשמר ביצועים אופטימליים של המנוע. 

ניקוי וחידוש אינג'קטורים

טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח ובמידה ויש צורך מתבצעת החלפת מסנן הדלק. תחזוקת אינג'קטורים כוללת שימוש בציוד ממוחשב מתקדמים לטיפול בבעיות הזרקת הדלק וכן שיפוץ אינג'קטורים בין אם מדובר בדגמים פשוטים ומיושנים או חדישים ומורכבים. חידוש אינג'קטורים ימנע היווצרות סתימות וזאת כחלק מהטיפולים התקופתיים של הרכב. אחד מסימני הזיהוי של בעיות במערכת ההזרקה של הרכב הוא פליטה של עשן שחור וסמיך וכן רעישות במנוע. 

תחזוקה שוטפת למניעת תקלות

חידוש וטיפול באינג'קטורים יכול לכלול החלפה של רכיבים במערכת ההזרקה ובמשאבה הייעודית בהם: מיסבים, גומיות, דסקיות ואטמים. בכל מקרה של חשד לבעיות במערכת ההזרקה של הרכב, הרי שיש לשלול קיומן של בעיות מורכבות וגדולות יותר בין אם בצילינדר או במנוע. עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום מנועים וגירים לרכב. טיפול תקופתי הכולל בדיקת אינג'קטורים הינו נחוץ וחשוב וזאת על מנת לאתר בעיות המתהוות ולמנוע היווצרות סתימות במערכת ההזרקה העלולות להוביל לתוצאות חמורות למנוע ולרכב. ניקוי המזרקים, חידושם ולעתים אף החלפתם, יבטיחו כי עבודת המנוע תהיה מיטבית לאורך זמן. 

עולם המנועים - אחריות, מקצועיות ואמינות

חברת עולם המנועים מעניקה אחריות לעל עבודה שהיא מבצעת וזאת בשילוב של שירות כולל, מקצועי ואדיב. צוות החברה כולל מומחים בעלי ניסיון לטיפול במגוון הצרכים והבעיות השונות בתחום המנועים. אנו מקפידים להתעדכן בעל החידושים בענף הרכב ומעניקים שירות לכל סוגי הרכבים לשביעות רצון לקוחותינו.
 
טיפול במערכת הזרקת הדלק של הרכב מחייבת ידע מקצועי, מיומנות ומומחיות בתחום. מלאכת הניקוי מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים השומרים על המזרקים נקיים מפיח
 
 
מדחסים למיזוג אוויר עשויים להתקלקל בשל חדירת נוזלים למערכת הקירור או התייבשות של אטם הציר של המדחס. בכל מקרה של מדחס תקול, הרי שיש להחליפו וכן חלקים נוספים הכוללים את השסתום והמייבש.
 
 
מילוי גז או תיקון לבעיה של בריחת גז הן פעולות נפוצות וחשובות. בכל מצב בו אתם חשים כי מערכת המיזוג אינה מתפקדת באופן מיטבי, הרי שיש לגשת למוסך ולבדוק את הנושא.
 
 
החלפת מנועים חשוב שתתבצע בידי מוסך מורשה המתמחה בנושא. את מנוע יש להתאים לסוג הרכב ולדגם המקורי. החלפת המנוע חייבת להתבצע בידי מומחים ובעלי ניסיון בהחלפת מנועים ולאחר גמר העבודה, יש לעדכן את הפרטים המופיעים ברישיון הרכב וזאת בהתאם לחוק.
 
 
לאורך זמן, כל רכב סופג פגמים ושריטות על גבי שכבת הצבע שנראים כלפי חוץ. תופעות של קילוף או קיפול הצבע הינן נפוצות, אך פוגמות בנראות של הרכב ובהנאה שלנו מהשימוש בו. לשם שמירה על מראה רכב מרשים ומושלם, הרי שיש צורך לבצע תחזוקה של הצבע לרכב,
 
 
עולם המנועים הינה חברה המתמחה במתן מגוון רחב של שירותי רכב בדגש ובמומחיות על החלפת מנועים וגירים. אנו מקפידים להחזיק בחלקים מקוריים ואיכותיים והעבודה המקצועית מתבצעת בידי טכנאים מוסמכים ובעלי מומחיות, מיומנות וניסיון בתחום. לצד עבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו בעולם המנועים מקפידים על אמינות ויחס אישי ואדיב
 

נושאים נוספים

 

מגוון שירותי רכב במקצועיות ובאדיבות – בואו לבקר!

עולם המנועים מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וציי רכב הכולל:
רדיאטורים חדשים, פחחות וצבע, תיקון וטיפול במערכות מיזוג אוויר, ראשי מנוע, חלקי מנוע פנימיים, רכיבי חשמל, מנועים מיובאים, מחשבי רכב ועוד.


אם אתם מחפשים בית חם לרכב שלכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.
עולם המנועים משלבת שירות מקצועי עם יחס אישי ואדיב בדגש על אמינות ושקיפות מול הלקוח. אנו רואים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו ופועלים איתו בשיתוף פעולה מלא לשם הבנת צרכיו והתאמת תכנית עבודה מסודרת ויעילה וכל זאת במחירים משתלמים והוגנים. 

בכל שאלה, בקשה ופנייה,
צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באדיבות וחיוך, כי עולם המנועים הוא הבית לרכב שלכם.
 

טלפון: 074-76-91-492

הזמנת מנוע מיבוא

לקבלת מחיר מיוחד לגולשי האתר מלאו פרטיכם וניצור קשר:

שירות ללקוחות פרטיים,

כתובתנו: הסדנא 6 חולון

מוסדיים וציי רכב